ویرگول مگ » اشتراک ویژه vip ویرگول مگ

اشتراک ویژه vip ویرگول مگ

» مزایای اشتراک VIP ویرگول مگ :

vip دانلود فیلم ، سریال، نرم افزارهای ویژه و فیلمهای آموزشی را که در سایت قرار داده میشود، می توانید با لینک کاملا مستقیم از سرور قدرتمند وبسایت یا از هاست های اشتراکی دانلود نمائید.

vip قابلیت ادامه دانلود به مدت نامحدود، کاملا مستقیم و Resume کامل.

vip دانلود بدون دردسر و با سرعتی باور نکردنی در تمام ساعات شبانه روز بدون افت سرعت.

vipدانلود فیلم ، سریال، نرم افزارهای ویژه و فیلمهای آموزش های سایت را هنگام دانلود با IDM، که در نوع خود بی نظیر است.

vip با پرداخت این مبلغ اندک، علاوه بر دانلود بی دردسر، از سایت خودتان برای ادامه راه حمایت خواهید کرد.

vip هیچ فایلی از روی سرور حذف نخواهد شد.

vip پشتیبانی آنلاین و رسیدگی به مشکلات شما

vip تحویل فوری سرویس


تعرفه های اشتراک ویژه ویرگول مگ 

خرید اشتراک ویژه 

» تمایز میان اشتراک ویژه ویرگول مگ با دیگر سایت های مشابه :

– ارائه سرعت دانلود بسیار بالا

جهت ارائه خدمات حرفه ای به کاربران ویژه ، سایت ویرگول مگ با سرورهای قدرتمندی یا هاست های اشتراکی رایگان را برای این عزیزان راه اندازی کرده که مجهز به پورت سرور 10 گیگ بوده و این اجازه را به کاربران میدهد که با حداکثر سرعت خود اقدام به دانلود کنند . لازم به ذکر است حداکثر سرعت دانلود شما به سرعت اینترنت و شرکت سرویس دهنده اینترنت شما مربوط است .

– عدم محدودیت در دانلود به معنای واقعی

( نداشتن محدودیت در سرعت دانلود ، حجم دانلود ، زمان ، تعداد کانکشن های دانلود و … )

برخلاف بسیاری از سایتهای مشابه که اشتراک ویژه خود را همراه با محدودیت هایی همچون سرعت و تعداد دفعات و کانکشن های دانلود ارائه میدهند ، ویرگول مگ هیچگونه محدودیتی را برای اشتراک ویژه خود قرار نداده است و این مهمترین وجه تمایز میان اشتراک ویژه ویرگول مگ با سایر سایت ها میباشد .

– تحویل و تمدید آنی اشتراک ویژه بدون نیاز به مدیران سایت

سیستم اشتراک ویژه دارای پرداخت آنلاین بوده و شما میتوانید تنها با چند کلیک و بصورت کاملا خودکار اشتراک ویژه را تهیه نموده و یا اکانت قبلی خود را تمدید کنید ، لازم به ذکر دوباره است این فرایند بصورت کاملا خودکار و آنی و بدون نیاز به مدیران سایت انجام میگیرد .

– قیمت مناسب با وجود امکانات عالی

با توجه به ارائه امکانات حرفه ای و عدم قرار دادن محدودیت های مختلف بر رویه اشتراک ویژه ، با این حال کمترین قیمت های ممکن را برای خرید اشتراک ویژه خود قرار داده ایم تا تمامی هموطنان عزیز توانایی خرید و استفاده از اشتراک ویژه را داشته باشند

 لازم به ذکر است ارائه خدمات به کاربران و بازدیدکنندگان معمولی همچون گذشته ادامه خواهد داشت و تیم مدیریت ویرگول مگ به این دسته از بازدیدکنندگان محترم نیز توجه ویژه ای را دارد . سیستم اشتراک ویژه برای آن دسته از کاربرانی آماده شده است که نیاز به سرعت و امکانات حرفه ای جهت دانلود دانلود فیلم ، سریال، نرم افزارهای ویژه و فیلمهای آموزش های سایت سایت دارند .

شما میتوانید هرگونه نظر ، پیشنهاد و یا انتقاد خود را در خصوص سیستم اشتراک ویژه از طریق بخش تماس با ما برای مدیران سایت ارسال نمایید . باعث افتخار ماست که خدمتگذار شما عزیزان و بزرگواران باشیم .

با تشکر از همکاری شما بازدیدکنندگان محترم


سریال های درحال پخش

کودک و والدین

زناشویی

موزیک مدیا ویرگول

گیم کده