ویرگول مگ » پک نرم افزارها » گرافیک » طراحی » دانلود نرم افرار TwistedBrush Pro Studio

طراحی-دانلود نرم افرار TwistedBrush Pro Studio

0
2,034
  • +1

TwistedBrush Pro Studio نرم افزار رنگ آمیزی دیجیتالی با مجموعه کاملی از ابزارهای طراحی طبیعی، حالت روغن، پاستیل، زغال چوب و... است. نرم افزاری بسیار عالی بدون پیچیدگی دیگر نرم افزارهای طراحی برای طراحان که در عین سادگی و قدرتمندی برای طراحان حرفه ای، هنوز هم همان سادگی را برای تازه کاران دارد. این نرم افزار دارای یکی از روان ترین و قویترین موتورهای موجود در قلم زنی بوده و هنوز هم استفاده از آن بسیار آسان است. یکی از قدرتمند ترین موتورهای براشهای گرافیکی همه کاره و سودمند را دارا میباشد در حالیکه از روز اول بر این اصل که کاربرد راحتی داشته باشد بنیانگذاری گذاشته شده است. این نرم افزار دارای ۵۰۰۰ براش گرافیکی بوده و همچنین هنرمندان را عاشق قابلیتهای خود ساخته است که این قابلیتها به اختصار عبارتند از: لايه بندیها، رسانه های واقعی، مشابه سازی تصاویر، ردیابی، ماسکها، جزئیات، فیلترها، ثبت و ضبط متون، تبدیل اسکریپب به فرمت AVI، لوحه نقاشی، اشکال مختلف براش، طرحهای نمونه، پشتیبانی از scanner، راهنمای نقاشی، منبع نمایشی تصاویر، لایه های طراحی و بسیاری قابلیتهای دیگر ..

قابلیت های کلیدی نرم افزار:


- فضای کاری: فضای کاری در TwistedBrush برای کاهش تعداد پنجره های شناوری که سطح رنگ آمیزی آزاد را برای شما پوشانده اند طراحی شده است. بیش از ۵۰ قلم طراحی، به همراه شمار زیادی از گزینه ها برای انتخاب رنگ و بسیاری از ابزارهای دیگر تنها با یک کلیک راست در اختیار شما قرار می گیرد.

- سرعت بالا در بکارگیری: TwistedBrush بسیار شبیه به یک کتاب واقعی عمل می کند. وقتی شما آن را اجرا می کنید، همانند کتابی که با باز کردن آن به اطلاعاتش دسترسی دارید، بیدرنگ آماده اید تا به طراحی و یا رنگ آمیزی بپردازید. وقتی کارتان با یک صفحه تمام شد، می توانید به صفحه بعدی بروید. حتی نیاز به ذخیره دستی محیط کاری ندارید و حصد البته می توانید تصاویر مورد نظرتان را به هر تعداد استانداردی از قالب های عکس همانند  PEG , PNG , BMP , TGA , TIFF , GIF و غیره تبدیل کنید.

- کاوشگر صفحه: همانند یک منبع بی پایان کتاب، TwistedBrush صفحات کاری شما را در کتاب ها ذخیره می کند. بیش از ۵۰۰ صفحه به ازای هر کتاب و تعداد نامحدودی از کتاب ها بدین معنی است که صفحات طراحی تان هیچگاه سرریز نخواهد شد. ویژگی کاوشگر، مشاهده و تشکیل مجدد صفحات در کتابها را برایتان آسان می کند. حتی اگر بخواهید می توانید به یک کتاب نام نیز اختصاص بدهید.

- انتخاب قلم: در هر برنامه رنگ آمیزی دیجیتال هسته سیستم در قلم ها نهفته است. بنابراین دسترسی آسان به قلم ها کلید حل معما است. در TwistedBrush بیش از ۲۰۰۰ قلم وجود دارد. با سیستم میانبر برای قلم ها محتوای قلم ها همواره برای شما آماده است.

- مجموعه طراحی: مجموعه طراحی، قلم ها را در گروه های ۱۰ تایی سازماندهی می کند. انواع مختلفی از مجموعه های طراحی وجود دارد، از ابزارهای استاندارد گرفته تا مجموعه های خاص، قلم های الگو، قلم های تصویر و ...

- ویرایش مجموعه طراحی: خلق قلم های مخصوص به خود و ذخیره انها در مجموعه های طراحی در این برنامه بسیار اسان است. خلق کننده TwistedBrush از تمامی ابزارها برای خلق قلم ها و مجموعه های طراحی استفاده میکند. شما حتی می توانید مجموعه ای از قلم ها را به دلخواه خود به آسانی و با ورود به حالت ساخت مجموعه های طراحی و انتخاب قلم ها از دیگر مجموعه ها خلق کنید. پس اگر بخواهید تنها با فشار دادن یک کلید می توانید این کار را انجام دهید.

- انتخاب رنگها: انتخاب رنگها به همراه الگوی رنگها از دیگر مزایای این نرم افزار است. به علاوه شما می توانید رنگهای دلخواهتان را بکشید، تخته رنگ مورد علاقه تان را خلق کنید. رنگهای مورد نظرتان را از تصویر انتخاب کنید، و حتی رنگهای مورد نظرتان را ردیابی کنید. تخته رنگ پویا به شما در انتخاب رنگها کمک نموده و نیز می توانید با استفاده از آن اخرین رنگهایی را که استفاده کرده اید انتخاب کنید.

- ابزارها: تمامی ابزارهایی را که نیاز دارید بر روی نوار ابزار موجود است. می توانید ابزارهای دلخواهتان را با کلیک راست ماوس انتخاب کنید. بدین معنی که ابزارهای طراحی همواره موجود بوده و هیچگاه نیاز به انتخاب مجدد انها نخواهید داشت.

- لايه ها: TwistedBrush دارای سیستم پیشرفته ای به نام لايه است. به وسیله آنها شما می توانید کارتان را به لایه های شفافی تبدیل کنید که به شما امکان ویرایش و تنظيم موارد اختیاری حتی در انتهای رنگ آمیزی را می دهد.

- فیلتر: یک فیلتر به شما اجازه پردازش تمام تصاویر را به صورت یکجا می دهد. TwistedBrush دارای گستره کاملی از فیلترهای پردازش تصاویر است.

- اسکریپت، به وسیله اسکریپت ها می توانید جریان رنگ آمیزی را ضبط نموده و آنها را از ابتدا اجرا نمایید تا بتوانید مجددا به رنگ آمیزی بپردازید. این ویژگی ارزش زیادی برای اهداف آموزشی، محصولات انیمیشنی و... دارد.

- قلم های شکل دهی: هر قلم در TwistedBrush می تواند به صورت یک قلم شکل دهی نیز استفاده شود.

- قلم های تصویر: قلم های تصویر ابزارهای قدرتمندی برای خلق دوباره جریان و لمس رنگ آمیزی فوق العاده ای را نیز اعمال کنید.

کار با داده های چند رسانه ای واقعی است. همچنین به شما اجازه می دهد تا effect های

- و ...


قابلیت های اضافه شده در نسخه جدید:

- پانل فرمان سریع برای دسترسی سریع به فرمانهای جاری

- ذخیره خودکار ماسکه ها به همراه صفحات

- ذخیره خودکار حالت نمایش داده شده و فعال شده ماسک ها برای صفحات

- کلید Ctrl + Arrow برای Scroll صفحه

- عدم تنظیم شماره صفحات به شماره ۱ به هنگام حرکت میان صفحات

- پاک کردن ماسک با استفاده از منوی File | New

- قرار دادن Icon برای قابلیت چاپ بر روی نوار منو

-Icon X در کاوشگر صفحه در نسخه های قبلی تنها آخرین صفحه انتخاب شده را به جای صفحات انتخاب شده حذف می کرد. این مشکل در نسخه جدید تصحیج شده است

- هنگامی که TwistedBrush اجرا می شد scroll bar به صورت پیش فرض نمایش داده نمی شد. این مشکل نیز تصحیح شده است.

 هنگامی که برنامه در نسخه های قبلی با یک فایل TBR نادرست مواجه می شد، سبب crash شدن برنامه می شد. این ایراد نیز در نسخه جدید تصحیح شده است

- و...

پک دانلود ، سریال و کرک برنامه
لینک دانلود عمومی :

دانلود نرم افرار TwistedBrush Pro Studio

پسورد فایل :
کپی

  • بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج سازید.
  • پسورد تمامی فایل های موجود در سایت عبارت virgoolmag.ir میباشد. (در صورت نیاز)
راهنمای نصب :

روش کرک:

1- پس از نصب، برنامه را اجرا نکنید.

2- در آتوران بر روی کلید Crack کلیک نمایید.

3- در پنجره باز شده، بر روی کلید Extract کلیک نمایید.

4- برنامه را اجرا نمایید.

5- در پنجره باز شده، بر روی کلید Enter Key کلیک نمایید.

6- در آتوران بر روی کلید Serial کلیک نمایید.

7- مطابق تصویر، License Key را کپی و در پنجره برنامه وارد نموده، سپس بر روی کلید OK کلیک نمایید.

8- در پنجره باز شده، بر روی کلید OK کلیک نمایید.


نکات ضروری:

در ویندوز 8: پس از اجرای برنامه، در پنجره باز شده بر روی کلید Install this feature کلیک نمایید.

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید

سریال های درحال پخش

کودک و والدین

زناشویی

موزیک مدیا ویرگول

گیم کده