ویرگول مگ » مجله اینترنتی » روانشناسی » فرزندان و امتحانات » مشکلات خانواده ها در آموزش مجازی

فرزندان و امتحانات-مشکلات خانواده ها در آموزش مجازی

m-alikhani
0
1,313
  • -3

 والدین به ویژه مادران نقش پررنگ‌تری به علت اینکه وقت بیشتری کنار فرزندان خود برای آموزش مجازی می‌گذرانند را دارد. همین طور پدر و مادر باید به فرزندان خود نظم، زمان و نحوه استفاده از تلفن همراه را یاد دهند و مدیریت این مسئله را خود والدین به دست داشته باشند، تا بچه‌ها به بهانه درس خواندن دائم سر گوشی نباشند.

هزینه زیاد اینترنت 

متاسفانه هزینه های زیاد بسته‌های اینترنت باعث گردیده تا در قسمت هزینه‌ای با مشکل روبرو شویم و باید برای آموزش باید هزینه های بسیاری را پرداخت کنیم. 

آموزش مجازیی وابستگی دانش آموزان به والدین را زیاد می کند

متاسفانه آموزش مجازی فرصت تخلیه انرژی را از دانش آموزان می گیرد و در نتیجه این مهم والدین را بسیار کلافه نموده و سبب وابستگی دانش‌آموزان به والدین به شدت بالا می رود که این مهم باعث می شود استقلال را در آینده از دانش آموزان بگیرد. 

متاسفانه دانش‌آموزان در آموزش مجازی بدون حضور والدین تکلیف‌شان را انجام نمی‌دهند.و یا برخی از دانش‌آموزان حتی حاضر نیستند بدون بودن والدین سر کلاس حاضر شوند این کار سبب افسردگی و سرخوردگی دانش آموزان و والدین می شود.حضور والدین در کنار فرزندان از علل مهمی است که سبب می شود معلمان نتوانند نقاط ضعف دانش آموزان را شناسایی کنند. 

مشکلات خانواده ها در آموزش مجازی, چالش‌های آموزش مجازی برای خانواده‌ها,مشکلات آموزش مجازی

چالش‌های آموزش مجازی برای خانواده‌ها

 

بعضی ها در خرید موبایل مشکل دارند 

بعضی از افراد در تهیه گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان با مشکل روبرو هستند. گرچه از شروع  آموزش مجازی گفته شد که برای این آموزش دارا بودن گوشی هوشمند لازم است ولی متاسفانه نخریدن گوشی هوشمند برای فرزندان به علت مشکلات اقتصادی سبب به وجود آمدن تنش و اختلاف بین خانواده‌ها شده است.

آموزش مجازی در خانواده‌هایی که یک گوشی هوشمند دارند و دو یا سه فرزند دانش‌آموز دارند مشکلاتی را برای خانواده‌ها و معلمان به وجود آورده است.  

مشکلات خانواده ها در آموزش مجازی, چالش‌های آموزش مجازی برای خانواده‌ها,آموزش مجازی و مشکلات خانواده ها

آموزش مجازی چه مشکلاتی برای خانواده ها دارد

 

پایین آمدن شأن معلمان و اساتید در فضای مجازی 

به وجود آمدن مشکلات ناگهانی که برای معلمان در هنگام تدریس در خیلی از زمان ها اختلال هایی در صدا و تصویر معلمان به وجود می آید که به وسیله بعضی ها در فضای مجازی دست به دست می‌ گردد که باعث می شود شأن معلمان و جامعه مدرسان پایین بیاید این در حالی است که این وقایع گاهی اوقات سبب مسخره کردن معلمان به وسیله مردم و جامعه می شود.

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید

سریال های درحال پخش

کودک و والدین

زناشویی

موزیک مدیا ویرگول

گیم کده