ویرگول مگ » مجله اینترنتی » مذهبی » داروخانه معنوی » ختم مجرب یا علی برای رفع گرفتاری

داروخانه معنوی-ختم مجرب یا علی برای رفع گرفتاری

m-alikhani
0
1,936
  • 0

 

انواع ذکرها

گاهی وقت ها ذکر تنها بر زبان جاری می گردد که به آن« ذکر زبانی» گویند که امکان دارد آهسته یا بلند گفته شود، در برخی مواقع هم ذکر علاوه بر زبان با اخلاص در نیت همراه است که به آن« ذکر قلبی» گویند، سومین مرحله از ذکر موقعی است که ذکر در رفتار و گفتار و کردار فرد تأثیر گذار باشد و او را از معصیت بازدارد که این والاترین عمل از جهت ارزش و تأثیرگذاری است و بالاترین سعادت و کلید تمام امور است.

 

انواع ختم یا علی

هر گاهی فرصتی برایتان بوجود آمد تسبیح به دست بگیرد و ذکر مبارک  "یاعلی" را تکرار کنید چرا‌که امام جعفر صادق علیه السلام فرمودند هر کسی ذکر"یا علی" را بگوید خداوند ثواب یک ختم قرآن را به وی عطا خواهد کرد، و نیز امام باقرعلیه السلام در جلد ۴۱ کتاب بحارالانوار فرموده اند ثواب ۳۶۰۰ هزار ختم قرآن برای گوینده ذکر یاعلی تدارک دیده شده است.

 

ذکر یا علی برای توسل به امام علی (ع)

اسم مبارک امام علی علیه السلام برای هر حاجت که مداومت کند چهار روز نگذشته که نتیجه خواهد گرفت انشاءا... و آن این است که در مسجد به جای خلوت برود دوازده هزار مرتبه "یا علی" بگوید. البته حاجتش روا شود، شک نیست چون که نام حضرت علی اسم اعظم است.

 

ختم یا علی,طریقه ختم یا علی,ختم یا علی برای ادای قرض

انواع ختم یا علی

 

- ختم مجرب یا علی

ختم یا علی از مجربات است در مدت ده شب و هر شب در وقت معین دو رکعت نماز حاجت بخواند پس از نماز بدون تکلم یکصد و ده مرتبه صلوات بفرستد و پس از آن فورا یک هزار و پانصد و هفتاد مرتبه بگوید( یا علی) و بعد حاجت خویش را از خدا بخواهد و سه بار صلوات بفرستد که مجرب است.

 

- طریقه ختم 12000 یا علی

با لباس طاهر و نیت خالص دو رکعت نماز حاجت بخواند و بعد 100 مرتبه صلوات بفرستد، و روزی 1000 مرتبه "یا علی" تا مدت 11 روز بدون تعطیل و روز دوازدهم را نگوید تا به مطلب و مقصود خویش نائل گردد وقتی به حاجت خود رسید  هزار مرتبه را بگوید که مجموعا دوازده هزار مرتبه می شود. نماز و صلوات پیش از شروع و پس از ختم از شرایط مهمه است.

 

- ختم یا علی برای ادای دین و قرض و جلوگیری از فقر

نام مقدس« علی» به حروف ابجد معادل عدد ۱۱۰ است، در توسل به امیر مومنان علیه السلام اسم نورانی« علی» به صورت « یا علی» به تعداد ۱۱۰ مرتبه معادل اسم آن حضرت گفته می شود.

کلید واژه ها:
ذکر یا علی برای حاجت

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید

سریال های درحال پخش

کودک و والدین

زناشویی

موزیک مدیا ویرگول

گیم کده